Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Фиточай Тибетский сбор

Крепкий иммунитет и тонус

Код: 213913 , 30 фильтр-пакетов по 1,5 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Травы, входящие в состав чая, поддерживают тонус организма, повышают его сопротивляемость к неблагоприятным факторам окружающей среды, способствуют мягкому очищению организма.

АПЛИКАЦИЈА:

1 фильтр-пакет фиточая залить 1 стаканом кипятка, настоять 5-10 минут

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Нано коректор за лице “ Лифтин ефект “
44.70€44.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Инстант пијалок со цикорија и борови ореви,
2.00€2.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за лице со кордицепс
13.90€13.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.