Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Фиточай с плодами боярышника и клевером

Здоровый ритм сердца

Код: 213905 , 30 фильтр-пакетов по 2 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Травы, входящие в состав фиточая, благотворно влияют на работу сердечно-сосудистой системы, способствуют укреплению и очищению стенок сосудов.

АПЛИКАЦИЈА:

1 фильтр-пакет фиточая залить 1 стаканом кипятка, настоять 5-10 минут.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за лице со кордицепс
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Ензимска паста за перење
18.00€18.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело со Кристали од Мртво Море
15.53€15.53 13.20€13.20
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за туширање, Сончеви маслинки
11.41€11.41 9.70€9.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито чај од врба
9.20€9.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.