Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Фиточай с семенами расторопши и цветками бессмертника

Природная поддержка печени!

Код: 213911 , 30 фильтр-пакетов по 1,5 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Травы, входящие в состав фиточая, обладают желчегонным и гепатопротекторным действием. Способствуют восстановлению энергетического потенциала, насыщают организм полезными веществами.

АПЛИКАЦИЈА:

1 фильтр-пакет фиточая залить 1 стаканом кипятка, настоять 5-10 минут.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Циклусни дамски влошки дневни, Енергија на тревите
8.50€8.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Екстра балсам за усни
6.00€6.00 4.80€4.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито спреј за свеж здив со прополис
13.70€13.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чај од црн лист со чага
9.18€9.18 7.80€7.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон за коса со жен шен
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фиточај сезонска терапија со лимета, сладунец и малина
9.20€9.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.