Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Машка долна облека со турмалин,

Машка долна облека со турмалин,

For the bell to ring!

Код : 30132/01 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)
Големина:

Турмалинот и магнетите влијаат на долниот дантиан одговорен за зачувување на сексуалната енергија, како и на меридијаните на бубрезите и на мочниот меур. Кога телото доаѓа во контакт со турмалинот и вградените магнети, магнетното поле се зголемува - како резултат на тоа, локалната циркулација на крвта се зајакнува, што помага ефикасно да се снабдува со кислород до клетките и да се подобрат метаболичките процеси.

АПЛИКАЦИЈА:

Препорачливо е да ја облечете долната облека навечер. Започнете од 10-15 минути на ден, постепено зголемувајќи го времетраењето на носењето на 8-10 часа (за цела ноќ).

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Турмалин
Турмалин

Турмалинот во прав е изведен од минерал кој има електромагнетно поле. Кога комуницирате со човечкото тело, турмалинот генерира микро струи кои го подобруваат метаболизмот во клетките и, следствено, способноста за детоксикација на телото.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Биологически активная добавка к пище «Фукоидан», 30 капсул (для ЕС)
49.00€49.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник за лице
9.20€9.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Машка долна облека со турмалин,
32.00€32.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг за лице
9.10€9.10
КУПИ

DB query error.
Please try later.