Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Охлаждающий бальзам для ног Altai Sacral

Дарит ногам ощущение легкости!

Код: 43105 , Объем:75 мл
Повратни информации од клиент:
(0)

Активные компоненты бальзама гармонично дополняют свойства друг друга, обеспечивая комплексный уход за кожей ног. Комплекс из 19 растительных компонентов активизирует обменные процессы, приводит в тонус, смягчает и дезодорирует кожу ног, нормализует потоотделение, способствует избавлению от трещин и натоптышей.

АПЛИКАЦИЈА:

Наносить на сухую чистую кожу ног ежедневно утром и вечером.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Челидониум
Челидониум

Екстрактот од челидониум ја олеснува регенерацијата на кожата, го потиснува растот на бактериите, ја смирува кожата, прави да се чувствува свежа и удобна.

Пеперминт
Пеперминт

Екстрактот од пеперминт ја омекнува кожата, ја ублажува иритацијата, дава чувство на удобност.

Лаванда
Лаванда

Маслото од лаванда го исполнува просторот со смирувачки мирис. Вдишувајќи честички од есенцијални масла, повторно добиваме душевен мир и спокој

Маслинка
Маслинка

Маслото од маслинка содржи масни киселини поврзани со кожата кои се совршено асимилирани. Кога се нанесува на кожата, маслиновото масло го подобрува тонот на кожата и ги измазнува фините линии.

Равнец
Равнец

Цвет/лист/стебло во прав од ова растение содржи етерични масла, има антибактериски својства, како и супстанции за сончање кои ја тонираат кожата.

Камилица
Камилица

Екстрактот од цвет камилица помага да се активираат метаболичките процеси и да се подобри исхраната на сијалиците за коса.

Доник
Доник

Маслото од слатка детелина ја чисти, дезодорира и освежува кожата, ги активира процесите на регенерација.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чај со корен од радиола
9.18€9.18 7.80€7.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за против опаѓање на косата
16.90€16.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пектиновый кисель с соком черники и голубикой «Омолаживающий»
2.80€2.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фиточај со планинска врба и маралов корен
9.20€9.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Паста за белеење на заби Extra White Pro
5.56€5.56 5.00€5.00
КУПИ
(2)

DB query error.
Please try later.