Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Фиточај со планинска врба и маралов корен

Додаток во исхраната

Код: 123917 , 30 x 1,5 g филтер ќесички
Повратни информации од клиент:
(0)

Чајот придонесува за да :
Ја обновува активноста во рамки на физиолошки граници;
Го зголеми либидото;
Одржува ерекција за време на сексуалната активност;
зголемува ефикасност и физичка издржливост;
го ублажува заморот;
стимулација на имунолошкиот систем;
го обновува тонусот на машкиот репродуктивен систем.

АПЛИКАЦИЈА:

Истурете чаша врела вода (200 мл) врз 1 кесичка чај (1,5 гр). Оставете 10-15 минути. Возрасните земаат 1 чаша дневно со оброк. Препорачан тек на употреба: 3-4 недели.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Коприва
Коприва

Порошок из листьев крапивы двудомной обогащает корни питательными веществами, способствует их укреплению, помогает вернуть волосам природную красоту.

Рузмарин
Рузмарин

Листот рузмарин е извор на голема количина витамини, минерали, масни киселини и антиоксиданси.

Еукалиптус глобуларен
Еукалиптус глобуларен

Humulus lupulus strobiles го олеснуваат производството на полови хормони (особено андрогените). Зголемената количина на андрогени промовира зголемување на сексуалната ексцитабилност и сексуалната активност.

Билка од врба
Билка од врба

Екстрактот од трева од врба има корисен ефект врз усната шуплина: тоа е одлична антимикробна, антиинфламаторна компонента. Покрај тоа, има силно лековито дејство на воспалени и повредени непца.

Корен од марал
Корен од марал

Ризомите и корените на Марал корен покажуваат стимулирачки и тоничен ефект, се користат за ментален и физички замор, намален работен капацитет, зголемување на сексуалната активност кај мажите.

Кантарион
Кантарион

Кантарионот содржи аскорбинска и никотинска киселина, супстанции за потемнување, гуми за џвакање и горчливи материи, етерични масла, фитонциди. Има мултилатерален ефект на зајакнување на телото. Ја ублажува нервната напнатост.

Екстракт од роза (Rosa canina)
Екстракт од роза (Rosa canina)

Екстрактот од роза се користи во случај на кахексија. Ова е добро познат имуномодулатор кој ја подобрува отпорноста на телото на заразни болести. Античките исцелители мислеле дека оваа роза отворa пречки во внатрешните органи и ги чисти.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенеративен тоник- бустер со муцин
28.50€28.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.25€6.25 5.00€5.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.