Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Стик за нос од цреша и нане

Ги прочистува дишните патишта со освежителен мирис

Код: 60150 , Количина: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Дали имате затнат нос и имате проблеми со дишењето? Пробајте ароматерапија со стик со арома на цреша од и нане и уживајте во секој здив. Оваа мешавина на природни ароматични масла создадена според источните рецепти - помага во нормализирање на назалното дишење го подобрува целокупното расположение.
Оваа освежувачка енергична арома: - помага да се врати вашата концентрација - има релаксирачки ефекти (при прекумерен физички и ментален замор Ароматичниот стик со мирис на цреши и нане е лесен, компактен и што е најважно ефикасен помошник создаден по источни рецепти.

АПЛИКАЦИЈА:

Отстранете го капачето, ставете го стикот за арома под носот и земете 2-3 длабоки вдишувања. Користете кога е потребно.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенеративен тоник- бустер со муцин
28.50€28.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.25€6.25 5.00€5.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.