Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Секојдневни влошки нефритова свежина со аниони

Женско здравје: дневна заштита со аниони

Код: 61915 , 20 парчиња
Повратни информации од клиент:
(0)

Деликатните дамски секојдневни влошки ќе ви обезбедат чистота и удобност во текот на денот. Тие се единствени хигиенски производи со вграден анјони чип за максимално пријатно чувство.

Состав на влошката: 100% природен памук
Етерични масла од чајно дрво, црн пипер, камилица, алое, Ангелика, жалфија и други.

Серијата влошки "Нефритова свежина" е создадена од научници од Кинескиот државен институт за медицина и фармакологија. Во производството се користени напредни технологии, се користи патентираната фитокопозиција FCM која се состои од етерични масла и екстракти од билки.

АПЛИКАЦИЈА:

Препорачани за секојдневна употреба

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Анионный «чип»
Анионный «чип»

Специальная вставка с анионами обладает противовоспалительными свойствами, положительно влияет на микрофлору, способствует нормализации и восстановлению менструального цикла.

Зелен чај
Зелен чај

Екстрактот од зелен чај има антибактериско и антиинфламаторно дејство и го ублажува чешањето и иритацијата.

Пеперминт
Пеперминт

Екстрактот од пеперминт е силен антиоксиданс со антибактериски својства, кој дава чувство на свежина и помага да се ублажи болката со неговиот смирувачки ефект.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИDB query error.
Please try later.