Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Ежедневные прокладки на травах "Нефритовая свежесть"

Надежная защита и комфорт

Код: 61905 , 20 шт.
Повратни информации од клиент:
(0)

Содержат натуральные фитоэкстракты. Надежно блокируют и устраняют запах. Дарят ощущение свежести и комфорта.

АПЛИКАЦИЈА:

Рекомендуются для ежедневного использования.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Пеперминт
Пеперминт

Екстрактот од пеперминт ја омекнува кожата, ја ублажува иритацијата, дава чувство на удобност.

Камелија
Камелија

Екстрактот од лист Камелија синенсис има антиоксидантни и антимикробни својства. Ја омекнува и навлажнува кожата. Спречува појава на иритација на кожата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Органски лепенки за очи со хидрогел од морски алги
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Алое вера гел
9.70€9.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ БАД "Фу-син"
23.83€23.83 14.30€14.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Масло массажное косметическое "Секрет покоев императора"
59.30€59.30
КУПИ

DB query error.
Please try later.