Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Супертонкие ежедневные прокладки на травах с ментолом "Нефритовая свежесть"

Надежная защита и комфорт

Код: 61910 , 18 шт.
Повратни информации од клиент:
(0)

Содержат натуральные фитоэкстракты. Устраняют запах. Дарят ощущение свежести и комфорта.

АПЛИКАЦИЈА:

Рекомендуются для ежедневного использования.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Камелија
Камелија

Екстрактот од лист Камелија синенсис има антиоксидантни и антимикробни својства. Ја омекнува и навлажнува кожата. Спречува појава на иритација на кожата.

Пеперминт
Пеперминт

Екстрактот од пеперминт ја омекнува кожата, ја ублажува иритацијата, дава чувство на удобност.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Нано коректор за лице “ Лифтин ефект “
44.70€44.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Инстант пијалок со цикорија и борови ореви,
2.00€2.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за лице со кордицепс
13.90€13.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.