Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Сет четки за шминка

Професионални асистенти за шминкерот

Код: 90102 , Количина: 5 парчиња
Повратни информации од клиент:
(0)

Овој удобен комплет вклучува 5 парчиња: четка за кармин; четка за сенки и апликатор; четка за трепки и веѓи; и четка за прав и руж. Најсовремените материјали и напредните форми на четките и апликаторите ќе ви помогнат да создадете врвен квалитет и прецизен изглед на шминка.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Богат крем за тело со морски алги
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Колагенска емулзија за лице и врат
17.90€17.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Здрава и силна коса
9.60€9.60 7.68€7.68
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник за лице
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон за коса со жен шен
13.90€13.90
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело медена праска
11.10€11.10
КУПИ

DB query error.
Please try later.