Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

ЛИФТИНГ

Класифицирај според:
Тип на каталог:
Мезоролер за лице
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ
(0) Не е достапно
43.00€43.00

КУПИ
Нано коректор за лице “ Лифтин ефект “
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ
(0) Не е достапно
44.70€44.70

КУПИ
Возраст :
Серии:
Видови:
Нега на кожата на лицето :
Нега на кожата на телото :
Додатоци :
Активни состојки :
Цена
- EUR
Цена во поени
- П.

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крема за лице со арганово масло
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Навлажнувачки прајмер за лице
18.50€18.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ BB Тонален крем за лице
16.81€16.81 13.45€13.45
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Лосион за чистење на лицето
14.30€14.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенерирачки крем за лице “ Змиски Фактор”
16.60€16.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ DD Кушон - Тонален коректор
35.00€35.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ БАД к пище «Женьшень и маточное молочко»
39.00€39.00 31.20€31.20
КУПИ
(2)

DB query error.
Please try later.