Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Деликатен гел за чистење лице

Секојдневно чистење за сите типови кожа

Код: 12701 , Тежина:: 100 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Нежно и ефикасно ја чисти кожата од нечистотии и шминка, истовремено одржувајќи го природното ниво на влажност на кожата. Содржи ниско молекуларен хидролизиран колаген, кој се бори против стареењето. Природните екстракти на гелот го засилуваат ефектот на колагенот. Содржи смирувачки и балансирани состојки кои и даваат на кожата здрав изглед.
Производите со активен колаген се препорачува да се користат над 35 +.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете мала количина од крем-гелот на кожата на лицето и вратот по линиите за масажа со нежни движења. Исплакнете темелно со топла вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Витамин Е
Витамин Е

Витаминот Е (Токоферол) ги храни, обновува, ги забавува процесите на стареење со неутрализирање на слободните радикали.

Collagen
Collagen

Хидролизираниот колаген ја стимулира регенерацијата на колагенските влакна во дермата, ја подобрува густината, еластичноста и тургорот на кожата, формира заштитен превез на неговата површина заштитувајќи ја од губење на влага.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за лице со кордицепс
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум и прајмер за лице
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пијалок "Кинеско кафе во зрна"
1.12€1.12 0.95€0.95
КУПИ

DB query error.
Please try later.