Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

3D Лифтинг масажер за тело и лице

Скулптор за убавина и хармонија

Код: 90187 , Количина: 1пар.
Повратни информации од клиент:
(0)

Масажа во домашни услови и одлична алтернатива како замена за третманите од салоните.
Користејќи го само 10-15 минути на ден, ќе добиете одличен резултат:
забележителен лифтинг на лицето и цврсто тело.
Масажерот ќе ви биде од голема помош при затегнување на лицето.
Неговата редовна употреба ќе помогне:
- да го затегнете обликот на лицето
- ја враќа свежината и еластичноста на кожата
- зголемување на мускулната флексибилност
- намалување на брчките
Масажерот ефикасно делува на обликувањето на телото. Тоа придонесува за:
- намалување на стрии и целулит

Сакате да го подобрите ефектот? Масажерот користете го во комбинација со маски, креми или антицелулитни производи TianDe.

АПЛИКАЦИЈА:

Времетраењето на масажата е 10-15 минути. Масирајте го лицето и телото со нежни движења. Масажата треба да се прекине доколку почувствувате болка или црвенило.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за лице со кордицепс
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Ензимска паста за перење
18.00€18.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело со Кристали од Мртво Море
15.53€15.53 13.20€13.20
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за туширање, Сончеви маслинки
11.41€11.41 9.70€9.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито чај од врба
9.20€9.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.