Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Саше декоративное "Кедр"

Освежи атмосферу!

Код: 100660 , 1 шт.
Повратни информации од клиент:
(0)

Аромат кедра успокаивает, создает уют, вызывает ощущение защищенности, спокойствия и надежности. При раздражительности, нервном напряжении он помогает собраться с мыслями, принять верное решение.

АПЛИКАЦИЈА:

Можно использовать в помещении (для шкафов, гардеробов) или в салоне автомобиля.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице со глечарска вода
3.50€3.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито крем за стапала
5.20€5.20 4.16€4.16
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Богат крем за тело со морски алги
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Лепенки за нос со бамбусов јаглен
1.50€1.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник активатор за раст на коса
20.50€20.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Подмладителен бустер-крем за раце муцин
6.90€6.90
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.