Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Детски шампон за коса и тело Baby Bambo

Детски шампон за коса и тело Baby Bambo

Детска козметика без копромиси!

Код: 20141 , 250 гр,
Повратни информации од клиент:
(0)

Универзален производ за деца. Деликатниот шампонски гел внимателно ја чисти косата, не предизвикува иритација и добро се измива. Составот вклучува комплекс на природни состојки, кои не дозволуваат заплеткување на косата,и овозможуваат лесно чешлање.

Благата формула е идеално погодна за детска кожа, и за целото тело. Ова е причината зошто гелот за коса и тело Baby Bambo може да се користи како гел за туширање, како и шампон.
Бидејќи составот вклучува екстракт од камилица, производот не само што штити, туку и ја смирува кожата.

Не содржи парабени или бои.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете и направете забавна пена, детското бањање ќе биде незаборавно.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Камилица
Камилица

Германската камилица ја прави косата дополнително мека, посилна и посјајна. Ја отстранува иритацијата на кожата, ја храни и има антиинфламаторно дејство. Германската камилица е незаменлива во грижата за чувствителната кожа.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мезоролер за лице
43.00€43.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем против бори, овча плацента
8.50€8.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Навлажнувачки прајмер за лице
18.50€18.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, лубеница
12.20€12.20
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен гел “ Botolux”
29.63€29.63 23.70€23.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочна маска - хидрогел
4.20€4.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.