Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

PROFI Крпа за чистење

Модерен пристап за чистење

Код: 980192 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Крпата за сеопфатно чистење од линијата на производи Master Class е вистински професионалец кој ви помага да ги исчистите дури и најтврдокорните површини.
- сјајни и пластични површини, стакло, плочки и ламинат;
- тапациран мебел, производи од кожа и површини со велур;
- производи од не'рѓосувачки челик (го обновува оригиналниот сјај).
Го штити вашиот дом од нечистотија, прашина, дамки и остатоци од влага без да ја оштети површината.
Можете дури да ја користите за чистење на вашиот автомобил.
Крпатаза бришење PRO има специјална ткаенина. Таа е ефикасна дури и без употреба на специјални детергенти со тоа и ни го зголемува семејниот буџет. Чистењето станува се повеќе еколошки.

АПЛИКАЦИЈА:

Може да се користи и сува и влажна. Доколку е потребно, користете детергент.
Не ја пеглајте, немојте да ја сушите на радијатор

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сапун за веѓи
8.50€8.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице концентрат за убавина
38.50€38.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум за лице со кордицепс
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околу очен крем-серум против брчки
36.90€36.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум и прајмер за лице
17.00€17.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.