Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

PROFI Крпа за чистење “ 2 во 1 “

Чисто и сјајно домаќинство без работа и дамки

Код: 980188 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(1)

Универзалната двострана крпа ќе ви помогне да ги извршите домашните работи брзо и ефикасно.
-микрофибер мека страна - за чистење на која било површина од нечистотија, прашина и маснотии.
-чистач со тврди, но еластични ребра – за чисти површини во домот.
Крпата ќе ви помогне при чистење и во кујната, и во дневната соба и бањата.
Специјално ткаени ткаенини:
-апсорбира нечистотија и влага;
-не остава дамки;
-долг работен век.
Ткаенината е ефикасна дури и без употреба на тврди хемикалии, доколку е потребно, можете да користите мек детергент (природен сапун).

АПЛИКАЦИЈА:

За чистење на која било површина од нечистотија, прашина, маснотии, итн, избришете ја со меката страна на крпата. Користете детергент доколку е потребно.
Измијте ја одделно од другите ткаенини. Не ја пеглајте, немојте да ја сушите на радијаторите.

Отличная салфетка стала моей помощницей в уборке! Не оставляет разводов, протираю и мою с ее помощью ванну, плитку в ванной, дверцы холодильника, протираю мягкой стороной монитор ноутбука. С этой салфеткой уборка превращается в удовольствие. Рекомендую!


Не е достапно

КУПИ

Мислења на клиентите (1)

ЛЕВИНСКАЯ ЛАРИСА ЮРЬЕВНА

Отличная салфетка стала моей помощницей в уборке! Не оставляет разводов, протираю и мою с ее помощью ванну, плитку в ванной, дверцы холодильника, протираю мягкой стороной монитор ноутбука. С этой салфеткой уборка превращается в удовольствие. Рекомендую!

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело Цитрон
2.00€2.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Антиоксидативен пилинг за лице
9.00€9.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем против брчки “ Овча плацента “
10.00€10.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Златна маска за лице
12.50€12.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Молив за веѓи
9.60€9.60
КУПИ

DB query error.
Please try later.