Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

За чистење на оптика и екран

Веднаш чистење на најтешките површини

Код: 98898 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Очила, паметни телефони и таблети, лаптопи, камери... денес веќе не можеме да замислиме ден без овие важни гаџети, а повеќето од нас ги знаат и проблемите поврзани со грижата за овие уреди: отпечатоци од прсти на леќите и сензорите на вашите уред, прашина на екраните и мониторите и дамки што ги оставаат влажните марамчиња.

На сите овие гаџети им е потребна посебна нежна грижа која не остава гребнатини, дамки или влакна зад себе. Марамчето за оптика и екрани е специјално дизајнирано за овие деликатни површини.

Марамчето е направено од микрофибер од велур, кој својата задача ја постигнува со стопроцентна успешност и веднаш ја отстранува секоја нечистотија. Специјалниот ткаење без влакна на ткаенината не остава траги зад себе.

Големина 14,5 x 17,5 cm.

АПЛИКАЦИЈА:

Користете сува крпа. Не пеглајте, не сушете на радијатор.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Микрофибер
Микрофибер

Ја апсорбира нечистотијата и сигурно ја задржува. Микрофибер е едно од најтенките влакна во светот. Тоа е двослојно полимерно влакно со внатрешен слој кој се состои од полиамид и внатрешен полиестер.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенерирачки крем за лице “ Змиски Фактор”
16.60€16.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детски шампон за коса и тело Baby Bambo
8.90€8.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Напиток «Антистресс»
2.60€2.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за нега на тело со алги
6.88€6.88 5.50€5.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем против брчки “ Овча плацента “
10.00€10.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.