Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Крем интенсивно увлажняющий Zhenfei perfect

Интенсивное увлажнение!

Код: 12803 , Вес:55 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Насыщенная текстура крема обеспечивает оптимальный уровень увлажненности кожи, делает ее мягкой и бархатистой, помогает сохранить гладкость и эластичность. Стимулирует процесс регенерации клеток, защищает от вредного воздействия окружающей среды.
Рекомендуется использовать с 35 лет.

АПЛИКАЦИЈА:

Утром и/или вечером наносите небольшое количество крема на предварительно очищенную кожу лица и шеи аккуратными круговыми движениями, исключая область вокруг глаз.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

Лотус
Лотус

Цветниот екстракт од Лотосги штити клетките на кожата од негативното влијание на надворешните фактори, го стимулира обновувањето на изедначениот тен.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.93€15.93 11.15€11.15
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело Цитрон
2.00€2.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Златна маска за лице
12.50€12.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен лифтинг крем
22.80€22.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Свилена перфекција сет нага за раце
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за миење лице Зелен чај
6.19€6.19 4.95€4.95
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен околуочен комлекс “ Tibetian Herbs”
21.60€21.60
КУПИ

DB query error.
Please try later.