Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Питательный крем от морщин с матирующим эффектом Tibetan Herbs

Блестящий вид без жирного блеска!

Код: 12110 , Вес:50 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Питает, увлажняет кожу, стимулирует обменные процессы в тканях. Нормализует функцию сальных желез. Способствует уменьшению глубины морщинок, повышает упругость кожи.

Крем имеет насыщенную плотную текстуру, тающую при соприкосновении с кожей.

Рекомендуется использовать с 35 лет.

АПЛИКАЦИЈА:

Вечером нанесите небольшое количество крема на очищенную кожу лица и шеи.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Витамин Е
Витамин Е

Витаминот Е (Токоферол) ги храни, обновува, ги забавува процесите на стареење со неутрализирање на слободните радикали.

Шафран
Шафран

Экстракт шафрана питает кожу, предупреждает ее увядание.

Кинески кордицепс
Кинески кордицепс

Екстрактот од Cordyceps sinensis е извор на моќни антиоксиданси кои ги штитат клетките од уништување и го спречуваат предвременото стареење. Ја навлажнува и омекнува кожата, подобрувајќи го нејзиниот целокупен изглед.

Натриум хијалуронат
Натриум хијалуронат

Интензивно ја навлажнува кожата, ја подобрува еластичноста на кожата, ја прави кожата помазна. Ги измазнува фините линии, ја подобрува мекоста и еластичноста на кожата.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Lip & Eye Cream Crayon
2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело медена праска
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник активатор за раст на коса
20.50€20.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Спа-чистење
21.10€21.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за колено
63.00€63.00 50.40€50.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Појас со турмалин
69.00€69.00 55.20€55.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен лифтинг крем,Collagen Active
17.90€17.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.