Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Тонизирующая крем-маска "Синовильсония"

Энергия и молодость кожи

Код: 50107 , Вес:35 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Маска отлично освежает кожу, наполняет ее необходимыми питательными элементами. Активизирует выработку коллагена, способствует разглаживанию морщин, повышает защитные функции кожи. Уменьшает признаки старения, улучшает цвет лица.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесите маску равномерным слоем на очищенную кожу лица, избегая области вокруг глаз. Через 10 минут удалите остатки салфеткой или мягко вотрите их в кожу. Рекомендуется использовать маску ежедневно в течение 10 дней, затем 2-3 раза в неделю.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алги
Алги

Екстрактот од алги содржи многу корисни материи, го олеснува ефикасното навлажнување на кожата, го подобрува тонот и еластичноста на кожата, омекнува.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Богат крем за тело со морски алги
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Колагенска емулзија за лице и врат
17.90€17.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Здрава и силна коса
9.60€9.60 7.68€7.68
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник за лице
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон за коса со жен шен
13.90€13.90
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело медена праска
11.10€11.10
КУПИ

DB query error.
Please try later.