Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Маска для лица и шеи "Шелк" De Lux

Увлажнение кожи, сокращение морщин!

Код: 50142 , 1 шт.
Повратни информации од клиент:
(0)

Оказывает заметное омолаживающее действие, разглаживает морщинки. Интенсивно увлажняет и питает кожу, активизирует обновление клеток. Восстанавливает здоровый вид кожи, замедляет процессы старения.

АПЛИКАЦИЈА:

Наложите маску для шеи и для лица на предварительно очищенную кожу. Через 15-20 минут снимите, ополосните лицо и шею водой. Нанесите увлажняющую эмульсию, распределите ее по массажным линиям.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маскара за продолжување на трепките
14.60€14.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Silky Face Powder Duo
15.00€15.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.