Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Крем-гель для умывания "Алоэ", 203040… beauty goes on

Чистота и баланс!

Код: 12001 , Вес:100 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Мягко удаляет остатки макияжа, избыточный секрет сальных желез и ороговевшие клетки кожи. Увлажняет, снимает раздражение, очищает поры. Придает ощущение чистоты и свежести.

Подходит для жирной и комбинированной кожи.

АПЛИКАЦИЈА:

Распределите легкими массажными движениями по коже лица и шеи до образования пенки. Тщательно смойте. Применяйте утром и вечером.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алое
Алое

Екстрактот од лист од алое ја смирува, омекнува и навлажнува кожата, ја стимулира нејзината регенерација, ја подобрува еластичноста, ги измазнува фините линии.

Витамин Е
Витамин Е

Витаминот Е (Токоферол) ги храни, обновува, ги забавува процесите на стареење со неутрализирање на слободните радикали.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Богат крем за тело со морски алги
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Колагенска емулзија за лице и врат
17.90€17.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Здрава и силна коса
9.60€9.60 7.68€7.68
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник за лице
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон за коса со жен шен
13.90€13.90
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело медена праска
11.10€11.10
КУПИ

DB query error.
Please try later.