Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Тонизирующий гидрогель для лица "Алоэ", 203040… beauty goes on

Длительное увлажнение!

Код: 12026 , Объем:100 мл
Повратни информации од клиент:
(0)

Мягко очищает кожу, увлажняет, нормализует гидролипидный баланс. Придает чувство свежести и комфорта после применения.

Подходит для всех типов кожи.

АПЛИКАЦИЈА:

Небольшое количество гидрогеля нанесите на кожу лица и шеи массажными движениями, затем хорошо смойте теплой водой. Применяйте утром и вечером.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алое
Алое

Екстрактот од лист од алое ја смирува, омекнува и навлажнува кожата, ја стимулира нејзината регенерација, ја подобрува еластичноста, ги измазнува фините линии.

Витамин Е
Витамин Е

Витаминот Е (Токоферол) ги храни, обновува, ги забавува процесите на стареење со неутрализирање на слободните радикали.

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кармин
9.00€9.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен околуочен комлекс “ Tibetian Herbs”
21.60€21.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Плацентна Филм Маска за лице
7.90€7.90 6.32€6.32
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Calcemarine Complex( Калцемарин комплекс)
29.00€29.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околу очен крем-серум против брчки
36.91€36.91 23.99€23.99
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Течни ракавици заштитен крем
4.51€4.51 2.93€2.93
КУПИ

DB query error.
Please try later.