Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Глубоко очищающий лосьон для лица "Олива", 203040… beauty goes on

Завершение процедуры очищения кожи!

Код: 12027 , Объем:100 мл
Повратни информации од клиент:
(0)

Бережно и глубоко очищает кожу, увлажняет ее. Регулирует работу сальных желез, сужает поры. Способствует снятию раздражений и шелушений.

Подходит для всех типов кожи.

АПЛИКАЦИЈА:

После умывания нанесите небольшое количество лосьона на кожу лица и шеи, используя косметический диск.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Маслинка
Маслинка

Екстрактот од маслинка го подобрува изгледот на кожата, ја зголемува еластичноста и ги измазнува фините линии.

Хијалуронска киселина
Хијалуронска киселина

Ја навлажнува кожата, формира заштитен слој, спречува појава на дехидрирана кожа. Има лифтинг ефект и ја подобрува еластичноста на кожата.

Витамин Е
Витамин Е

Витаминот Е (Токоферол) ги храни, обновува, ги забавува процесите на стареење со неутрализирање на слободните радикали.

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Ноќна маска за лице со екстракт од горзје
1.80€1.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело со Кристали од Мртво Море
15.50€15.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Свилена перфекција сет нага за раце
21.57€21.57 15.10€15.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Течни ракавици заштитен крем
4.50€4.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ регенерирачка маска за лице од морски еликсир
3.50€3.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито паста за белење со јаглен и тајга тревки,
11.10€11.10
КУПИ

DB query error.
Please try later.