Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Балансирующий тоник для лица "Алоэ", 203040… beauty goes on

Завершение процедуры очищения!

Код: 12002 , Объем:100 мл
Повратни информации од клиент:
(0)

Деликатно снимает макияж, увлажняет кожу. Нормализует деятельность сальных желез, очищает и сужает поры, разглаживает кожу. Способствует снятию раздражений и покраснений.

Подходит для жирной и комбинированной кожи.

АПЛИКАЦИЈА:

После умывания нанесите небольшое количество тоника на лицо и шею, используя косметический диск.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

Алое
Алое

Екстрактот од лист од алое ја смирува, омекнува и навлажнува кожата, ја стимулира нејзината регенерација, ја подобрува еластичноста, ги измазнува фините линии.

Алги
Алги

Екстрактот од алги содржи многу корисни материи, го олеснува ефикасното навлажнување на кожата, го подобрува тонот и еластичноста на кожата, омекнува.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маскара за продолжување на трепките
14.60€14.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Silky Face Powder Duo
15.00€15.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.