Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Гел за туширање со сребро за мажи

Свежина за динамични мажи!

Код: 30133 , Тежина:250 гр.
Повратни информации од клиент:
(0)

Гелот за туширање е создаден според карактеристиките на машката кожа. Производот содржи колоидно сребро кое ги уништува микроорганизмите и спречува појава на непријатен мирис, обезбедувајќи долг дезодорирачки ефект. Исто така, во комбинација со други активни компоненти на гелот, среброто ја омекнува кожата и отстранува иритација. Производот прави богата пена. Има деликатна арома на свежина. Тоа им се допаѓа и на зрелите мажи и на младите. Не содржи парабени или бои.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете рамномерно на влажна кожа со масажни движења, потоа измијте темелно со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

Цитрон
Цитрон

Екстрактот од цитрус лимон ја чисти кожата додека малку ја осветлува. Го подобрува микро -ослободувањето со поттикнување на отфрлање на искривените клетки на епидермисот.

Silver
Silver

Природното колоидно сребро ја штити кожата од бактерии и ги смирува нејзините иритации. Среброто спречува појава на акни, ефикасно го отстранува мирисот на пот и го продолжува чувството на свежина.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ БАД к пище «Женьшень и маточное молочко»
39.00€39.00 31.20€31.20
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Ноќна крема маска за лице
1.81€1.81 1.45€1.45
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Златна маска за лице
12.50€12.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочна маска - хидрогел
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг од праска
1.50€1.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело "медена праска"
2.00€2.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.