Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Пена для ванны "Сладкие сны" Hainan Tao

Релакс для тела!

Код: 32605 , Вес:60 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Расслабляющая ванна с невероятно нежной, пушистой и ароматной пеной оказывает релаксирующее действие, помогает снять усталость и мышечное напряжение, улучшает сон и общее самочувствие.

АПЛИКАЦИЈА:

Небольшое количество средства добавить в воду перед принятием ванны.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Кокос
Кокос

Хидрогенизираното кокосово масло совршено ја храни и омекнува кожата и ги измазнува помалите брчки. Ја храни и зајакнува безживотната и тенка коса.

Алое
Алое

Екстрактот од лист од алое ја смирува, омекнува и навлажнува кожата, ја стимулира нејзината регенерација, ја подобрува еластичноста, ги измазнува фините линии.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон за волумен на коса “ Aloe Rich “
7.91€7.91 6.72€6.72
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90 15.92€15.92
КУПИ
(2)

DB query error.
Please try later.