Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Соль для тела "Восточный сандал" Hainan Tao

Ароматный гоммаж для идеально гладкой кожи

Код: 32616 , Вес:60 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Морская соль оказывает омолаживающее и стимулирующее действие на кожу, активизирует обменные процессы, обогащает кожу микро- и макроэлементами, повышает ее эластичность. Экстракт сандала оживляет, освежает и тонизирует кожу.

АПЛИКАЦИЈА:

Способ № 1: нанесите небольшое количество соли на влажную кожу мягкими круговыми движениями. После применения смойте водой. Способ № 2: пакетик соли растворите в теплой воде. Принимайте ванну не более 20 минут.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Морска сол
Морска сол

Морската сол ја чисти кожата, ја храни со потребните микроелементи, го активира метаболизмот, го зголемува тонот и еластичноста на кожата и ја прави помазна и кадифена.

Бело сандалово дрво
Бело сандалово дрво

Екстрактот од бело сандалово дрво ја смирува и ублажува иритацијата, ја чисти, омекнува и ја навлажнува кожата, има длабок мирис.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Lip & Eye Cream Crayon
2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Млечен пилинг
7.40€7.40
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Нежен пилинг за лице
18.50€18.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала Лаванда
1.80€1.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело со Кристали од Мртво Море
15.50€15.50 12.40€12.40
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Mens underwear with Tourmaline Spot Coating
32.00€32.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пектиновый кисель с соком облепихи и яблоками «Баланс»
2.80€2.80
КУПИ

DB query error.
Please try later.