Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Гел за туширање - ликер од мандарина

Изберете арома на свежа мандарина

Код: 32623 , Weight: 250 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Почестете се со луксузно и уникатно искуство на спа центар во Вашиот дом. Неодолив мирис на мандарина и моменти создадени само за вас… сето тоа во вашата бања.

Гелот за туширање од линијата Хаинан Тао е мирис кој ќе ви стане омилен, мека пена и нежна нега на кожата во еден производ.
Мирисот на сите им се допаѓа, без разлика на возраста или полот.
Гелот за туширање Tangerine Liqueur ќе ви помогне да го започнете и завршите денот со позитивни мисли и ќе ве исполни со радост.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете рамномерно на влажна кожа и исплакнете темелно со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крема за лице со арганово масло
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Навлажнувачки прајмер за лице
18.50€18.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ BB Тонален крем за лице
16.81€16.81 13.45€13.45
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Лосион за чистење на лицето
14.30€14.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенерирачки крем за лице “ Змиски Фактор”
16.60€16.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ DD Кушон - Тонален коректор
35.00€35.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ БАД к пище «Женьшень и маточное молочко»
39.00€39.00 31.20€31.20
КУПИ
(2)

DB query error.
Please try later.