Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Сол за стапала чајно дрво,

Сол за стапала чајно дрво,

Ослободување од уморни и тешки стапала

Код: 41320 , Weight: 50 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Солена бања за стапала со растителни екстракти - ефикасни материи кои овозможуваат ослободување од чувството на уморни и тешки стапала. Има освежувачки, антисептички и супериорен релаксирачки ефект.

АПЛИКАЦИЈА:

Растворете пакет сол во топла вода. Капете се 15-20 минути.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Камелија
Камелија

Екстрактот од лист Камелија синенсис има антиоксидантни и антимикробни својства. Ја омекнува и навлажнува кожата. Спречува појава на иритација на кожата.

Морска сол
Морска сол

Морската сол ја чисти кожата, ја храни со потребните микроелементи, го активира метаболизмот, го зголемува тонот и еластичноста на кожата и ја прави помазна и кадифена.

Масло од чајно дрво
Масло од чајно дрво

Маслото од чајно дрво е природен антисептик и има антиоксидантни својства.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице со Лаванда
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг грозје
7.40€7.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за бричење
15.40€15.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Ензимска пудра-прав за чистење на лице
24.50€24.50 19.60€19.60
КУПИ

DB query error.
Please try later.