Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

крем за раце со екстракт од печурката линжи,

Интензивна регенерација на кожата

Код: 40106 , Volume: 80 ml
Повратни информации од клиент:
(0)

Ја поттикнува регенерацијата на оштетените клетки, ги измазнува брчките и го спречува нивното појавување, оставајќи ја кожата на вашите раце младешка и елегантна. Неговата лесна текстура без маснотии и овозможува на кремот брзо да се апсорбира и веднаш ја враќа вашата кожа во чувство на удобност.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете го кремот на исчистената кожа на рацете.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

Линчжи
Линчжи

Екстрактот од Линчжи ги зајакнува заштитните својства на кожата и ја прави отпорна на негативни надворешни влијанија.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочна маска - хидрогел
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон за коса со жен шен
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кармин
9.00€9.00 7.20€7.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за бричење
15.41€15.41 13.10€13.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кармин
9.00€9.00 7.20€7.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Katalog TianDe 2024 (RO)
3.30€3.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околу очен крем-серум против брчки
36.90€36.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем против бори, овча плацента
8.50€8.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.