Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Течни ракавици заштитен крем

Невидлива заштита за вашите раце

Код: 40125 , Тежина: 50 гр
Повратни информации од клиент:
(0)

Работа во градината или за време на реновирање и чистење - дали овие активности се компатибилни со убави раце? Тие сигурно се! Заштитете ги со специјалните „течни ракавици“.

Заштитната крема "Течни ракавици" брзо се апсорбира, формира лесна заштитна фолија на рацете и не ја собира и не ја иритира кожата. По неколку минути, нема ни да го почувствувате.

Крем за раце "Течни Ракавици":
- ја штити кожата од негативните ефекти на нечистотиите (како сува почва) без да ве лиши од можноста да го почувствувате допирот на природата
- го поедноставува последователниот процес на чистење на кожата од нечистотии
- има омекнувачки ефекти и спречува дехидрација на кожата
- го намалува зголеменото потење на дланките (може да се користи под заштитни ракавици)

Кремот лесно се мие со обична вода.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете ја кремата на чиста и сува кожа на рацете пред да започнете со работа и после секое миење на рацете.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, лубеница
12.20€12.20
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пена за чистење на лицето Fresh Click
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен флуид “ Ocean Riches”
20.00€20.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Набор от облысения
38.47€38.47 32.70€32.70
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тонален крем за лице , овча плацента 50 гр
8.50€8.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ BB Тонален крем за лице
16.81€16.81 13.45€13.45
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.93€15.93 11.15€11.15
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крепкие и здоровые волосы
43.63€43.63 34.90€34.90
КУПИ
(2)

DB query error.
Please try later.