Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Крем-бальзам для волос "Гуава"

Сила и блеск волос

Код: 20111 , Вес:250 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Обеспечивает дополнительный уход за волосами. Защищает, питает и увлажняет кожу головы и волосы. Восстанавливает поврежденную структуру, облегчает расчесывание и укладку. Подходит для всех типов волос.

АПЛИКАЦИЈА:

Равномерно нанесите на влажные чистые волосы. Через 2-3 минуты тщательно смойте водой.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Гуајава
Гуајава

Овошниот екстракт од псидиум гуајава содржи голема количина калциум, фосфор, железо, натриум и калиум, како и многу витамини (Ц, Б1, Б2, Б5, П, бета-каротин). Обезбедува дополнителна исхрана и навлажнување на косата и скалпот.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маскара за продолжување на трепките
14.60€14.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Silky Face Powder Duo
15.00€15.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.