Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Шампунь омолаживающий с экстрактом травы шоу ву

Сохраните молодость и силу волос!

Код: 20108 , Вес:220 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Прекрасно очищает волосы и кожу головы. Компоненты, входящие в состав шампуня, восстанавливают нормальную скорость роста волос, питают их, нормализуют работу сальных желез и процесс отшелушивания кожи, устраняют перхоть. Эффективно борются с сединой. Волосы приобретают здоровый вид и дополнительный объем.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанести на влажные волосы, помассировать, затем смыть.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Горец
Горец

Polygonum multiflorum се нарекува "He Shou Wu" во Кина, што значи "црномурест господин He". Според легендата, тој бил мудар старец кој ја вратил сивата коса и ја вратил интензивната боја со примена на оваа билка. ЕКСТРАКТ ПОЛИГОНУМ МУЛТИФЛОРУМ ја интензивира исхраната на корените на косата, го враќа природниот сјај на косата. Спречува предвремено појавување на сива коса.

Климбазол
Климбазол

Климбазол

Ланолин
Ланолин

Има својства за кондиционирање, ја подобрува структурата и изгледот на косата, го храни и омекнува скалпот, врши антистатички функции.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИDB query error.
Please try later.