Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Кристален дезодоранс за тело

100 % природен дезодоранс

Код: 30101 , Weight: 60 g
Повратни информации од клиент:
(1)

Вулканскиот минерал алунит, кој го елиминира мирисот на телото и не ги затнува порите, сочинува 100% од составот. Не остава траги на облеката. Без мирис. Хипоалергично. Погоден и за мажи и за жени.

АПЛИКАЦИЈА:

Потопете го кристалот во вода и нанесете го производот на чиста кожа.

отличный продукт. великолепно работает как дезодорант, но еще заменяет полаптечки - обрабатываю им раны, ссадины, укусы насекомых, герпес. раствором полощу горло.


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алунит
Алунит

Природен вулкански кристал. Има антибактериски и лековити својства. Ја ублажува иритацијата.

Мислења на клиентите (1)

Дарья Григорьева

отличный продукт. великолепно работает как дезодорант, но еще заменяет полаптечки - обрабатываю им раны, ссадины, укусы насекомых, герпес. раствором полощу горло.

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, лубеница
12.20€12.20
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пена за чистење на лицето Fresh Click
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен флуид “ Ocean Riches”
20.00€20.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Набор от облысения
38.47€38.47 32.70€32.70
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тонален крем за лице , овча плацента 50 гр
8.50€8.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ BB Тонален крем за лице
16.81€16.81 13.45€13.45
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.93€15.93 11.15€11.15
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крепкие и здоровые волосы
43.63€43.63 34.90€34.90
КУПИ
(2)

DB query error.
Please try later.