Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Четка за заби „ProDental“

Уникатните филаменти ги чистат и забите и непцата

Код : 90148/03 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)
Боја:

Нежно ги чисти и забите и непцата, на кои се акумулираат до 90% од сите орални бактерии. Уникатните филаменти на четката за заби продираат на тешко достапни места, вклучувајќи ги меѓузабните простори и гингивалните џебови. Главата на четката за заби се отстранува и се трансформира, менувајќи го аголот на наклон со цел да се олесни чистењето на долниот дел од задните заби. Ергономскиот облик на четката за заби овозможува нејзино удобно користење, како и правилно и безбедно фаќање.

АПЛИКАЦИЈА:

Четката за заби е предмет на замена во случај на деформација на филаменти. Времетраењето на употребата не смее да надмине 2-3 месеци.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Свилена перфекција сет нага за раце
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Навлажнувачки прајмер за лице
18.50€18.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за бричење
15.41€15.41 13.10€13.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Функциональный комплекс «Глутатион - комплекс»
45.00€45.00 36.00€36.00
КУПИ
(2)

DB query error.
Please try later.