Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

“ProDental Junior” детска четка за заби

Детска благост. Ефективност и кај возрасните.

Код : 90153/01 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)
Боја:

Уникатните влакна на четката за заби овозможуваат нежно чистење на чувствителната глеѓ на млечните заби, како и непцата, на кои се акумулираат до 90% од сите орални бактерии. Главата на четката за заби се отстранува и се трансформира, менувајќи го аголот на наклон со цел да се олесни чистењето на долниот дел од задните заби. Ергономскиот облик на четката за заби овозможува нејзино удобно користење, како и правилно и безбедно фаќање.

АПЛИКАЦИЈА:

Четката за заби е предмет на замена во случај на деформација на филаменти. Времетраењето на употребата не смее да надмине 2-3 месеци.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем против бори, овча плацента
8.50€8.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Calcemarine Complex( Калцемарин комплекс)
29.00€29.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.