Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

"Экстрауход за кожей лица"

Код: 180110
Повратни информации од клиент:
(0)

Гладкая, упругая, сияющая кожа - результат комплексного ухода и эффективного действия средств набора.

В наборе:
1. Роликовый массажер для лица. Подтягивает кожу лица, предотвращает появление второго подбородка, приводит мышцы в тонус
2. Восстанавливающая сыворотка в капсулах. Она обеспечивает коже экстранасыщенное питание, помогает бороться с причинами возрастных изменений.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Свилена перфекција сет нага за раце
21.50€21.50 15.05€15.05
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90 15.92€15.92
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон за коса со жен шен
13.90€13.90
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник активатор за раст на коса
20.50€20.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг маслинка
7.40€7.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сапун за веѓи
8.50€8.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за колено
63.00€63.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.