Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Маскара Меga Lash-curling

За неодолив изглед!

Код: 80131 , Тежина : 7.6 гр.
Повратни информации од клиент:
(0)

Трепките не беа надарени со елегантни облини? Не се грижи. Со помош на оваа маскара ќе ја добијат „совршената форма“, а вашиот изглед веднаш ќе се расплетува! Каде лежи тајната на оваа маскара? Во густата четка со посебна конфигурација. Совршено ја копира линијата на трепките, ги крева трепките од две страни и им ја дава посакуваната форма. Четката во форма на полумесечина зазема точна количина маскара потребна за едното око. Шминкерите потврдуваат дека 90% од ефектот на маскарата, без разлика дали станува збор за одвојување на индивидуалните трепки или нивно продолжување, зависи од правилниот избор на четка. Закривената четка убаво ги витка трепките и им дава волумен. Таа е идеална алатка за виткање и продолжување на трепките, особено на надворешниот агол на окото. Покрај совршената фиксација и богата боја, оваа маскара се грижи и за трепките благодарение на негување со витамински комплекс.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете ја маскарата од коренот на трепките до краевите. За максимален волумен и богата боја, нанесете маскара во два слоја.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Silky Face Powder Duo
15.00€15.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Алое Филм маска за лице
7.90€7.90 6.32€6.32
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детска паста за заби Pro Dental
4.20€4.20 2.94€2.94
КУПИ

DB query error.
Please try later.