Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Тушь для ресниц

Объемные и пышные ресницы!

Код: 80203 , Объем:9 мл
Повратни информации од клиент:
(0)

Современная полимерная основа туши обеспечивает равномерное нанесение и идеальное прокрашивание ресниц даже в уголках глаз. Делает ресницы пышными и объемными. Не течет, не отпечатывается на веках, но легко снимается теплой водой.

АПЛИКАЦИЈА:

В зависимости от желаемого результата нанести на ресницы от одного до нескольких слоев, тщательно прокрашивая их от начала роста.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Восок од канделија
Восок од канделија

Омекнува и ја храни кожата, ги обвива трепките, давајќи им дополнителен волумен и заштитувајќи ги од негативното влијание на надворешните фактори.

Пчелин восок
Пчелин восок

Пчелиниот восок има антибактериско дејство, ја омекнува и измазнува кожата, одржува соодветно ниво на влага, ги штити и згуснува трепките.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балсам за коса Линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен крем гел Fresh Click
15.50€15.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенерирачки крем за стапала
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Хидратантна PGA маска за лице со божур и азиска центела
2.94€2.94 2.50€2.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Млечен пилинг
7.40€7.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кристално колагенска маска
4.20€4.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.