Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Сверкающие тени-карандаш City Style

Невесомая кремовая текстура!

Повратни информации од клиент:
(0)
:

Имеют комфортную текстуру, позволяющую не растягивать нежную кожу век при нанесении. Подчеркивают природную красоту глаз. Использовать тени-карандаш можно как подводку — акуратно подчеркивая разрез глаз, или как тени — покрывая веко полностью и растушевывая. В любом случае эффект будет потрясающим!

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесите на веки с помощью аппликатора.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Пчелин восок
Пчелин восок

Пчелиниот восок има антибактериско дејство, ја омекнува и измазнува кожата, одржува соодветно ниво на влага, ги штити и згуснува трепките.

Восок Карнауба
Восок Карнауба

Восокот Карнауба се карактеризира со прекрасни својства што ја задржуваат водата, ја подобрува трајноста на шминката, ја штити, омекнува и измазнува кожата и ги обвива трепките зголемувајќи го нивниот волумен.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Lip & Eye Cream Crayon
2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело медена праска
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник активатор за раст на коса
20.50€20.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Спа-чистење
21.10€21.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за колено
63.00€63.00 50.40€50.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Појас со турмалин
69.00€69.00 55.20€55.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен лифтинг крем,Collagen Active
17.90€17.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.