Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Туш за очи

Совршени линии од првиот обид!

Код: 80407 , Тежина:2 гр.
Повратни информации од клиент:
(0)

Туш моливот за очи oвозможува лесно контролирање на дебелината на линиите со различен интензитет на притисок. Линијата нацртана брзо се суши, не остава траги на очниот капак, не се размачкува и трае во текот на целиот ден.

АПЛИКАЦИЈА:

Направете линија долж линијата за раст на трепките, во зависност од саканиот ефект.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Lip & Eye Cream Crayon
2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Млечен пилинг
7.40€7.40
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Нежен пилинг за лице
18.50€18.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала Лаванда
1.80€1.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело со Кристали од Мртво Море
15.50€15.50 12.40€12.40
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Mens underwear with Tourmaline Spot Coating
32.00€32.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пектиновый кисель с соком облепихи и яблоками «Баланс»
2.80€2.80
КУПИ

DB query error.
Please try later.