Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Galaxy Volume Маскара за очи

Маскара со 5D ефект на вашите очи!

Код: 80129 , Тежина:11.5 гр.
Повратни информации од клиент:
(0)

Galaxy Volume 5D маскара функционира како пет производи:
1. волумен без тежина - дури и ако поставите два слоја на трепките тие ќе изгледаат беспрекорно;
2. идеална сепарација - четката со тврди влакненца не ги слепува трепките;
3.бидете сигурни дека заоблените трепки ќе останат до крајот на денот,
4. неверојатна должина ,
5. луксузен изглед, нежна грижа - вашите трепки ќе изгледаат прекрасно!

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете ја маскарата рамномерно на трепките и уживајте во беспрекорниот изглед во текот на целиот ден.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело со Кристали од Мртво Море
15.50€15.50 12.40€12.40
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Silky Face Powder Duo
15.00€15.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело Цитрон
11.10€11.10 8.88€8.88
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Функциональный комплекс «Златофит»
45.00€45.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.