Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Кармин за усни со перниче

Нов тренд за убавина!

Повратни информации од клиент:
(0)
:

Дали сакате да бидете во тренд? Дали би сакале да имате препознатлив изглед? Карминот со перничиња од TianDe сигурно ќе стане еден од вашите омилени ставки во вашата козметичка чанта.

Три исклучителни бои „по мерка“, богат и малку мат финиш, ефект на негувани усни и долготраен ефект - создавајте го најмодерниот изглед.

Карминот за перница од TianDe комбинира две важни својства - совршена текстура и совршена форма.

Формира малку мат финиш, кој лесно може да се нарече фин велур.

- Контрола на бојата и долготраен ефект: производот одлично се „растура“ за да можете да го прилагодите интензитетот и обликот. Неколку минути откако ќе се нанесе, карминот се фиксира. Со диспензерот, можете да го контролирате интензитетот на бојата.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на суви и чисти усни.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Пчелин восок
Пчелин восок

Пчелиниот восок има антибактериско дејство, ја омекнува и измазнува кожата, одржува соодветно ниво на влага, ги штити и згуснува трепките.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИDB query error.
Please try later.