Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Румяна-бронзатор City Chic

Эффект загара!

Повратни информации од клиент:
(0)
:

Румяна-бронзатор легко наносятся и идеально ложатся на кожу лица, придавая ей естественный оттенок загара. Средство представлено пятью тонами, которые можно смешивать или использовать по отдельности.

АПЛИКАЦИЈА:

Смешивайте цвета или используйте их на разных участках кожи по отдельности – это позволит сделать ваш макияж более объемным и естественным.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Минерални рефлексивни пигменти
Минерални рефлексивни пигменти

Ја прави кожата сјајна, несовршеностите се измазнуваат, темните кругови под очите и брчките исчезнуваат, кожата станува мазна и кадифена.

Талк
Талк

Го олеснува процесот на примена на козметика, обезбедува кадифена структура, ја прави шминката потрајна. Апсорбира вишок на себум, спречува појава на мрсен сјај. Не ги затнува порите.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИDB query error.
Please try later.