Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Блеск для лица

Эффект мерцающей кожи!

Повратни информации од клиент:
(0)
:

Средство визуально выравнивает тон кожи, корректирует видимые недостатки. Создает потрясающий эффект мерцания в зоне нанесения: на скулах и возле глаз. Имеет легкую, не утяжеляющую макияж текстуру.

АПЛИКАЦИЈА:

Наносить блеск на лицо.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон за волумен на коса “ Aloe Rich “
7.91€7.91 6.72€6.72
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90 15.92€15.92
КУПИ
(2)

DB query error.
Please try later.