Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

BB Пудра за лице

Ефект на кадифена кожа!

Повратни информации од клиент:
(1)
:

Вашата кожа не изгледа секогаш совршено? Подуеноста и мрсниот сјај бараат корекција? ВВ Фондацијата за лице од TianDe ќе ви помогне да го претворите вашето лице во совршено кадифено платно! Производот ги комбинира својствата на нега и покривање. Тоа не е само затемнети подлоги - тоа е полноправна нега на вашата кожа во текот на целиот ден!

Неговата бестежинска текстура лесно се шири на кожата, совршено прикривајќи ги несовршеностите и изедначениот тон. Заборавете на мрсниот сјај – ВВ Фондацијата за лице ќе го остави вашето лице совршено мат и мазно! И што е најважно - ефектот не е само однадвор: благодарение на алоето вклучено во основата IN TOP, вашата кожа ќе изгледа се подобро и подобро со секој изминат ден!

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на чистата кожа на лицето со врвовите на прстите или со помош на специјалниот сунѓер.

ВВ крем меня покорил с первого раза. Плотное покрытие, при этом абсолютно нет ощущения тяжести, кожа дышит, жирный блеск не появляется в течение дня - просто балдёж! А ещё - он не "следит" на одежде и телефоне и остаётся на лице до самого вечера!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

Мислења на клиентите (1)

Филиппова Елена Александровна

ВВ крем меня покорил с первого раза. Плотное покрытие, при этом абсолютно нет ощущения тяжести, кожа дышит, жирный блеск не появляется в течение дня - просто балдёж! А ещё - он не "следит" на одежде и телефоне и остаётся на лице до самого вечера!

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело "медена праска"
2.00€2.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Антиоксидативен пилинг за лице
9.00€9.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.