Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Туалетная вода Heart of the Ocean

Сердце океана

Код: 70129 , Объем: 30 мл
Повратни информации од клиент:
(0)

"Направление аромата: цветочно-фруктовый.

Непреодолимое желание ощутить дыхание прибрежного ветра будет исполнено благодаря этому аромату. Он, как прохладный поток морского воздуха, пронизан звучанием освежающих нот. Его обладательница преисполнена энергии и оптимизма.

Свежая волна аромата раскрывается терпкими нотами лимона с вплетениями цветочных аккордов фрезии. В «сердце» таинственного аромата утонченный букет из розы, жасмина и лилии. Всю глубину композиции отражают базовые пачули, мускус и мох."

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем против бори, овча плацента
8.50€8.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кристално колагенска маска
4.20€4.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мезоролер за лице
43.00€43.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Серум и прајмер за лице
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон против перут за коса од женшен + маска за коса
13.20€13.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала чајно дрво,
1.80€1.80
КУПИ

DB query error.
Please try later.